Mekân

İLETİŞİM


Muhterif, tasarım mağazasınınn yanı sıra gurme tatların deneyimleneceği, yemekli organizasyonlara ev sahipliği yapacak özel bir mutfağı da içinde barındırıyor. Özel şeflerin Anadolu tatlarını modern bir üslupla harmanlandığı leziz menüler, Türkiye’den ve dünyadan tasarım ve sanata dair projelerin hayat bulacağı nitelikli davetlere eşlik edecek.


Özel Bir Mutfak

-Lezzetli Menüler-

“Sanat içinde bir etkinlik alanı” düşüncesinden yola çıkarak oluşturduğumuz konsept mağazamız, sergi alanlarının yanı sıra gurme tatların deneyimleneceği, yemekli organizasyonlara ev sahipliği yapacak özel bir mutfağı da içinde barındırıyor. Yöresel tatların modern Türk mutfağıyla harmanlandığı menülerin servis edileceği mekanımız, Türkiye’den ve dünyadan tasarım ve sanata dair nitelikli projelerin hayat bulmasına katkıda bulunacak.Geleneksel ile modernizmin buluşması...Özel Bir Bar

-Lezzetli İçecekler-

Kapadokya'nın en renkli barına sahip Muhterif'te, Uçhisar Kale manzarası eşliğinde akollü ve alkolsüz içecekleri ve özel kokteylleri tatma fırsatı bulabilirsiniz.Biz Kimiz?

Bir aile kuruluşu olan Sarıpınar Şirketler Grubu, bugüne değin birçok sanat ve kültür projesi gerçekleştirdi. Sarıpınar Şirketler Grubu, sanatsal ve kültürel faaliyetler açısından ciddi girişimlerde bulunan, Türkiye’nin tam da ihtiyaç duyduğu farklı ve özel bir oluşumdur. Sarıpınar Şirketler Grubu’nun sanat ve kültür alanlarında fikrini üstlenip faaliyet gösterdiği ve aynı zamanda desteklediği pek çok proje bulunuyor. Kapadokya Sanat ve Kültür Merkezi de (KSKM), bu projelerden biri olarak hizmete başladı.

Organizasyon Alternatifleri

  • Şarap Tadımı
  • Özel Etkinlikler (doğum günü, düğün, nişan)
  • Lansman - Parti
  • Özel Yemek